SEZNAMKA NUMEROLOG.CZ
ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Tyto zásady ochrany osobních údajů (dále jen "Zásady") popisují, jakým způsobem stránka NUMEROLOG.CZ shromažďuje, chrání a používá vaše osobní údaje. Rovněž uvádějí možnosti, jak můžete vaše osobní údaje aktualizovat nebo smazat.
Získáváme a uchováváme informace, které nám vědomě poskytnete v rámci registrace do numerologické seznamky. Mezi tyto údaje patří: emailová adresa (nikdo ji neuvidí), pohlaví, datum narození, výška, váha a okres vašeho bydliště.
Při návštěvě webových stránek server automaticky zaznamenává údaje, které váš prohlížeč pošle. Mezi tyto údaje patří IP adresa vašeho zařízení, typ a verze prohlížeče, typ a verze operačního systému, časové razítko návštěvy a další technické specifikace.
Ke všem poskytnutým osobním údajům budete mít přístup a můžete je kdykoliv aktualizovat či smazat. Vaši registraci do numerologické seznamky budete moci kdykoliv smazat, čímž se z naší databáze okamžitě a nenávratně odstraní všechny vámi poskytnuté údaje.
Vámi poskytnuté osobní údaje potřebujeme k vyhodnocování základní vhodnosti partnerů (dle věku, výšky a okresu bydliště) a numerologické vhodnosti partnerů (dle data narození). Vaše údaje se nebudou zobrazovat na stránkách seznamky veřejně, ale pouze zaregistrovaným a přihlášeným uživatelům seznamky.

Shromažďované neosobní údaje se používají pouze k vytváření statistických informací o návštěvnosti webových stránek a nejsou shromažďovány způsobem, který by mohl vést k identifikaci konkrétních uživatelů.
Numerologická seznamka neumožňuje registraci uživatelům pod 18 let. Pokud Vám ještě není 18 let, nepokoušejte se zaregistrovat s falešným datem narození.
Numerologická seznamka se k vám dostala díky zveřejnění reklamním systémem Google Ads, který používá pro vyhodnocování účinnosti reklamy soubory cookies. Seznamka jako taková cookies nepoužívá.
Poslední aktualizace: 5. dubna 2022
© 2000-2022 Seznamka Numerolog.cz